8 najdrahších turistických ciest na planéte

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Oddych v krajinách východnej a západnej Európy si teraz môže dovoliť takmer každý. Po nahromadení určitej sumy za jeden pracovný rok môžete mať dobrú dovolenku s rodinou na pobreží Stredozemného mora alebo Čierneho mora, alebo môžete venovať čas preskúmaniu svetoznámych orientačných bodov. Existuje však malá vrstva veľmi bohatých ľudí, ktorí majú možnosť stráviť dovolenku v bezprecedentnej mierke. Všetko tu rozhoduje peniaze. Pre určitú sumu si môžete zorganizovať takú neuveriteľnú zábavu. Zoznámime sa s ôsmimi najdrahšími zájazdmi na planéte.

Neobydlený ostrov

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Na ostrove Musha Cay, ktorý je súčasťou Bahám, je päť samostatných vil, ktoré je možné prenajať len spoločne. Turisti, ktorí chcú relaxovať na tomto nebeskom mieste, budú musieť prenajať celý ostrov. Podľa pravidiel môžu spoločne s dočasnými majiteľmi vily prichádzať len 23 hostí.

V prípade, že hostia najmenej 12 ľudí, denný odpočinok, vrátane potravín z miestnych kuchárov a drahé a exkluzívne alkoholu, bude stáť za 37.500 $. A v prípade, že pozval osoba je 23, potom 50.000 $. Za deň

Medzi rekreačné bohatých ľudí na ostrove, tam sú autobusy na tenis, golf a potápanie, kúpeľné centrum, rôzne zábavy pre deti a tak ďalej. Ak hostia budú čo si nesmiete nechať ujsť, a potom počas dňa dodajú všetko, čo sa im zapáči ,

Cestujte po celom svete

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Každoročne sa na celom svete zúčastní 18 ľudí. Každá z nich má takú radosť z 105 tisíc dolárov, v New Yorku sa tieto šťastné nájdu na palube nádhernej súkromnej linky av osemnástich svetoch lietajú za 26 dní. Počas turné sa zastavia v elitných hoteloch. Výlet končí príchodom do Miami.

1

Africká safari

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Podľa pripomienok sa africký safari každý rok stáva stále populárnejším. Existujú spoločnosti, ktoré ponúkajú safari za cenu 30 tisíc dolárov na osobu (skupina môže zahŕňať maximálne 8 cestujúcich).

Výlet zahŕňa návštevy piatich afrických krajín, kde je možné navštíviť ich národné parky. Je zvedavé, že s bežnými safari sprievodcami upřímne varujú, že je nepravdepodobné, že by splnili všetky očakávané zvieratá. Tu vidíte takmer každé zviera.

Počas prehliadky firmy používajú vrtuľníky a radar na sledovanie pohybu zvierat, čo dáva absolútnu záruku, že budete stále vidieť žirafa alebo leopard.

Námorná plavba

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Cesta okolo sveta na luxusný parník Queen Mary 2, ktorá zaberá 106 nocí v kabíne pre dvoch bude stáť 340.000 $. Na vrchole sa, že budete mať k dispozícii vlastné telocvične, vlastným bazénom a osobným sluhom.

V prípade, že idete na cestách inkognito, určite budete mať k dispozícii: zostup na breh sa bude vykonávať na samostatnom rebríku, navyše môžete použiť svoj vlastný čln.

Výlet do najlepších miest záujmu na svete

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Zvedavé dvojročné turné, ktoré zahŕňa návštevu 157 krajín so svetoznámymi architektonickými pamiatkami. Rozpočet balíček turné bude stáť milovníkov atrakcií 1,5 milióna dolárov.

Celá záležitosť je komplikovaná skutočnosťou, že mnohé svetové poklady sú rozptýlené veľmi ďaleko od seba a niektoré sú jednoducho umiestnené v nebezpečných miestach života, napríklad v zónach vojenských konfliktov. Organizátori však sľubujú, že vyriešia problém, ako dodávať neúnavným cestujúcim na horúce miesta na zemi a ako ich odviesť nepoškodené.

Lietanie do vesmíru

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Let do vesmíru bude stáť len 100 tisíc dolárov. Takéto peniaze musia byť zaplatené za preletové školenie a možnosť byť vo vesmíre po dobu jednej hodiny. Avšak ak z nejakého dôvodu nemôžete lietať, peniaze vám nebudú vrátené.

Kulinársky svet Mecca Tour

8 najdrahších turistických ciest na planéte

Len za 200 tisíc dolárov môžete navštíviť všetky špičkové reštaurácie na svete. Väčšina z nich sa nachádza v USA, Anglicku, Francúzsku, Hongkongu av niektorých škandinávskych krajinách.

Večer s gejšou

8 najdrahších turistických ciest na planéte

25 tisíc dolárov stojí za desaťdennú prehliadku Japonska. Počas cesty sa zastavíte v najlepších hoteloch a budete sa stravovať v elitných reštauráciách. Najdôležitejšou vecou je však možnosť stráviť čas s gejšou, ktorá nielen komunikuje s vami, ale má aj skutočný čajový obrad.

1
Ссылка на основную публикацию
2019