Jak określić płeć dziecka bez USG – 6 zewnętrznych znaków

Jak określić płeć dziecka bez USG - 6 zewnętrznych znaków

Z reguły rodzice chcieliby wiedzieć, kto się urodzi. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ istnieje diagnoza dotycząca ultrasonografii, która jest teraz dostępna dla wszystkich. Problem polega na tym, że nie wszyscy zgadzają się na tę procedurę. Niektóre są ze względu na zasady, a niektóre wątpliwości, że USG jest całkowicie nieszkodliwe dla dziecka.

Czy możliwe jest ustalenie w inny sposób, na przykład przy pomocy popularnych standardów, jaki kolor kupić wiano? Nie ma niezawodnych metod, ale możesz spróbować. Oznaki ludzi opierają się głównie na fizycznych cechach przyszłego ciała matki. Oto najczęstsze z nich:

Kształt brzucha

Najstarszy i najczęstszy znak. Tak więc, jeśli żołądek ma kształt ogórka, to znaczy, że bardzo się posuwa, najprawdopodobniej członek rodziny pojawi się w rodzinie. Od tyłu taki brzuch jest zwykle niewidoczny.

A jeśli brzuszek, powiększając się wszerz, jest wyraźnie widoczny z tyłu, przygotuj posag na różowo. Chociaż lekarze nie znajdują żadnego uzasadnienia tej teorii, znak ten sprawdza się bardzo często.

Kolejna cecha postaci żołądka – nie zachodzi symetrycznie. Jeśli brzuszek wypukłości po prawej stronie – to narodziny chłopca, a lewy – dziewczyny.

Niemal każda kobieta w ciąży napotyka na brzuchu pasek, który, okazuje się, jest inny. Znak mówi: był pasek włosów – aby poczekać na chłopaka, barwny pasek – dziewczynę. Ta stara ludowa nuta ma naukowe wyjaśnienie – działanie hormonów. Ale ten znak gwarancji nie daje. Ale znowu nie ma żadnej gwarancji, że tak się stanie.

Skrzynia

Jeszcze tylko pierwsza połowa ciąży i piersi już wzrosły? Najprawdopodobniej urodzi syna. A jeśli bliżej końca ciąży – córeczka.

Zwróć uwagę na sutki. Jeśli kobieta jest w ciąży z chłopcem, areole są zazwyczaj jasne, jeśli dziewczyna – szybko i mocno ciemnieje. Fakt ten jest uznawany nawet przez lekarzy, ale nie można go wyjaśnić z punktu widzenia nauki.

Wygląd

Zgodnie ze starożytną nutą ludową, dziewczyna przyjmuje całe piękno swojej matki – zmienia się rysy twarzy, pojawiają się plamy pigmentacyjne i wysypki na skórze. Aby się bać, nie jest to konieczne – po rodzajach lub trudach wszystko wraca na miejsca. Ale przyszła matka chłopca po prostu kwitnie w czasie ciąży.

1

Preferencje smaku

Istnieje wiele znaków opartych na preferencjach smakowych przyszłych matek. Kobieta odwraca się od produktów z kwaśnego mleka, słodyczy, gruszek i jabłek? Chłopiec się urodzi. Zapalona coffeemaistka odmawia kawy, a nawet herbaty? Nie chcesz mięsa i sera? Zaczekaj na narodziny dziewczynki.

I odwrotnie. Matka dziewczynki nie porzuci słodyczy, pianek i innych słodyczy, a matka chłopca rzuci się na jakiekolwiek mięso lub rybę.

Emocjonalne tło

Nasi przodkowie próbowali określić płeć dziecka zgodnie z zachowaniem przyszłej matki i uważali te znaki za wystarczająco wiarygodne.

Nadmierne emocje

Kobieta w ciąży nie różni się równowagą emocjonalną – śmieje się, a potem płacze. Ale jeśli jest to wyrażone zbyt jasno, jest kapryśne, jak mówią, dla dwóch, pojawi się dziewczyna.

Niepotrzebny spokój

Prawdopodobnie brzmi to dziwnie – jak spokój może być zbędny? Ale mówimy o kobiecie w ciąży, której zachowanie jest dotknięte fizycznym dyskomfortem, hormonalnym doświadczeniem i doświadczeniem. Według popularnych znaków prawdopodobieństwo urodzenia chłopca jest wyższe, tym spokojniejsza jest przyszła matka w czasie ciąży. Nic dziwnego – człowiek przecież kontroluje zarówno siebie, jak i matkę.

Oczywiście są to tylko postacie ludowe. Nawet ultradźwięki nie wykluczają możliwości błędu. Ale czy to ważne, kto się urodzi? Najważniejsze jest to, że dziecko jest pożądane i zdrowe. I to w twoich rękach!

1
Ссылка на основную публикацию
2019