Kalendarz płci dziecka – czy to prawda? Jak ustalić płeć przyszłego dziecka z prawdopodobieństwem 98% za pomocą chińskiego kalendarza na płeć dziecka.

Kalendarz płci dziecka - czy to prawda? Jak ustalić płeć przyszłego dziecka z prawdopodobieństwem 98% za pomocą chińskiego kalendarza na płeć dziecka.
Niepokojąco radosna wiadomość, którą rodzina ma uzupełnić niezmiennie, rodzi pytanie, kogo się spodziewać – czułej córki lub przyszłego następcy rodziny. I choć badania ultradźwiękowe opowiedzą o tym niemal bezbłędnie, aż do dzisiejszego dnia! Czy chcesz użyć unikalnej metody, która pomoże zaspokoić ciekawość w ciągu kilku minut? Starożytny chiński kalendarz płci dziecka cieszy się pewnością 95%! Przynajmniej tak mówią współczesni mieszkańcy Państwa Środka.

Trochę historii

W Pekińskim Instytucie Nauki, w sali wystawowej muzeum, każdy odwiedzający może zapoznać się z tym niesamowitym manuskryptem. Znaleziony przez archeologów ponad siedemset lat temu, podczas wykopalisk cesarskiego grobu, przekonująco pokazuje, jak ważna była kwestia przyszłego pola dziecięcego w tych latach. Naukowcy słusznie sugerują, że kalendarz seksualny dziecka został starannie zaprojektowany i stworzony dla członków rodziny cesarskiej. Nie jest tajemnicą, że chłopiec jest następcą rodziny, dynastii, żywiciela rodziny i spadkobiercy, więc jego narodziny były zawsze mile widziane. Książka chińskiej mądrości, w treści której znajduje się kalendarz określający płeć dziecka przy planowaniu ciąży, jest nadal pulpitem dla mieszkańców kraju. Chińczycy twierdzą, że autentyczność kalendarza wynosi prawie 100%.

Chiński kalendarz seksu dla dzieci – dlaczego są błędy

Niektóre witryny oferują dwie minuty na decyzję o płci przyszłego dziecka, nieświadomie wprowadzając w błąd użytkowników. Faktem jest, że kalendarz określający płeć dziecka ma swoją własną charakterystykę. Używa do obliczeń nie ruchu Ziemi wokół Słońca, co jest zwyczajowe w Europie, ale ruchu Księżyca wokół Ziemi. Dlatego, aby uzyskać prawidłowe dane, konieczne jest użycie cyklu księżycowego. Nowy Rok na chińskim kalendarzu pojawia się w nowiu, który poprzedza wejście Słońca do konstelacji Wodnika. Jest to zmienna data, która zwykle przypada na styczeń lub luty.

Podstawą do opracowania kalendarza dla płci dziecka jest porównanie wieku matki i wieku księżyca i muszą one być obliczane zgodnie z kalendarzem księżycowym. Inna cecha – data urodzenia, Chińczycy tradycyjnie wierzą w datę poczęcia, więc określenie wieku mojej matki “po chińsku” nie jest tak prosta. Właśnie dlatego, że czynniki te nie są brane pod uwagę, a denerwujące rozbieżności występują przy użyciu unikalnej metody.

Jak obliczyć wiek przyszłej matki

Jeśli urodziny kobiety nie wypadają w styczniu lub lutym, określenie jej wieku nie jest trudne – wystarczy dodać dziewięć miesięcy. Przypuśćmy, że kobieta urodziła się 28 września 1990 roku. W kwietniu 2015 roku, kiedy rodzina pomyślała o urodzeniu pierwszego dziecka, skończyła 24 i 7 miesięcy. Dodając wymagane 9 miesięcy, otrzymujemy 25 lat i 4 miesiące. Jest to wiek, w którym jeśli korzystasz z chińskiego kalendarza dla płci dziecka, musisz wziąć pod uwagę obliczenia.

Na wypadek, gdyby przyszła matka urodziła się w styczniu, powinieneś się dowiedzieć, czy to się stało po nadejściu nowego roku księżycowego lub wcześniej. Na przykład urodziny kobiety 12 stycznia 1974 r. Chiński Nowy Rok obchodzony był 23.01.1974, czyli rok 1973 będzie obchodzony jako urodziny, a do niego należy dodać 9 miesięcy. Dowiedzieć się o datę każdego nowego roku księżycowego jest łatwe, informacje te są dostępne na wielu stronach.

Wydaje się to trochę trudne, w rzeczywistości nie jest wcale trudno poprawnie obliczyć wiek przyszłej matki. Teraz staje się jasne, dlaczego niektórzy z małżonków, którzy używają kalendarza do określania płci dziecka, uzyskują błędne wyniki. Jeśli nie chcesz zagłębiać się w obliczenia matematyczne, ułatw to – wystarczy dodać dodatkowy rok do swojego wieku.

Kalendarz do ustalenia płci dziecka – dowiedz się, jak poprawnie używać

Kalendarz płci dziecka - czy to prawda? Jak ustalić płeć przyszłego dziecka z prawdopodobieństwem 98% za pomocą chińskiego kalendarza na płeć dziecka.

Stół to kwadrat podzielony na pionowe kolumny i poziome linie. Po lewej stronie jest wiek matki, którą już wiemy, jak poprawnie zidentyfikować. Powyżej – miesiące, które zaczynają się nie zgodnie ze zwykłym kalendarzem, ale na nowiu. Jeśli ciąża już zaszła i chcesz poznać płeć dziecka, robimy następujące kroki:

1. Znajdź wiek matki, obliczony według wszystkich zasad, po lewej stronie.

1

2. Z góry wybierz miesiąc poczęcia.

3. Narysuj wyimaginowaną linię od góry do dołu do supresji za pomocą linii wieku.

4. W komórce skrzyżowania – żądana wiadomość – litera oznaczająca płeć dziecka.

Planując ciążę, trochę więcej akcji:

1. Wiek matki.

2. Prowadzimy wyimaginowaną linię do skrzyżowania z żądaną literą oznaczającą płeć nienarodzonego dziecka.

3. Miesiące od góry podpowiedzą, kiedy najlepiej wykonać tak ważną pracę.

Na przykład kobieta, która ma 24 lata (nie zapomnij o prawidłowym określeniu wieku), planuje poczęcie dziecka w tym roku i bardzo chce córki. Chiński kalendarz określający płeć dziecka sugeruje, że najodpowiedniejsze miesiące to luty, maj i wszystko od sierpnia do grudnia. Planując ciążę i korzystając z kalendarza dla płci dziecka jako wskazówki, spróbuj nie używać pierwszego i ostatniego dnia wybranego miesiąca do poczęcia, warunek ten znacznie zwiększy wiarygodność obliczeń.

Biorąc pod uwagę tabelę, można zobaczyć, jaki wiek jest najbardziej korzystny dla poczęcia pożądanego dziecka. Na przykład, jeśli mama ma 18 lub 19 lat, ma ogromną szansę na urodzenie silnego chłopca. Ale w roku 21, spadkobierca może być poczęty tylko w styczniu, wszystkie pozostałe miesiące obiecują małą księżniczkę.

Czy można ufać kalendarzowi płci dziecka?

Chińscy mężczyźni, wciąż wolą używać tej metody, zapewniają jej niezawodność o 93-98%. Prawie połowa rosyjskich kobiet odnosi się raczej do przewidywań kalendarza raczej sceptycznie, choć być może błędy w obliczaniu prawidłowego wieku są winne. Amerykański naukowiec z Uniwersytetu Michigan Eduardo Villamor pracował z danymi dotyczącymi narodzin dzieci w Szwecji od 32 lat i porównał ich płeć z danymi chińskiego kalendarza. Wyniki jego badań wskazują, że procent zbiegów okoliczności wynosi 50×50. Rodzice decydują więc, ile prawdziwych informacji może dostarczyć kalendarz płci dla dziecka. Jeśli chcesz, możesz upewnić się, że obliczenia Chińczyków są poprawne, korzystając z danych znajomych i krewnych, Twojego i Twoich rodziców.

Jeśli ciąża już zaszła, prawdopodobnie nie jest prawdopodobne, że poważnie zdenerwuje przyszłych rodziców. W końcu istnieje już okruchy, chłopiec czy dziewczynka, on będzie najbardziej pożądanym i umiłowanym papieżem z matką. Jeśli koncepcja jest tylko planowana, dopuszczalne jest łączone stosowanie różnych metod, zwiększając prawdopodobieństwo koincydencji. Na przykład wiele matek zwraca uwagę na skuteczność stosowania specjalnych diet w połączeniu z zalecanym czasem poczęcia, który oferuje chiński kalendarz dotyczący płci dziecka.

Jaki rodzaj diety preferujesz przy planowaniu podłogi dziecka

1. Jeśli mama i tata chcą dziewczyny

Po ustaleniu miesięcy kalendarza seksualnego dziecka, gdy poczęcie obiecuje pojawienie się pożądanej córki, spróbuj jeść pokarmy o wysokiej zawartości wapnia i magnezu. Należą do nich:

– kawa, czekolada, kakao, herbata;

– orzechy laskowe, orzeszki ziemne, migdały;

– jajka;

– świeże ryby;

– mięso (ograniczone);

– pieczywo chlebowe i nie drożdżowe;

– marchew, ogórki, buraki, zielony groszek i fasola, papryka;

– świeże owoce, z wyjątkiem bananów, pomarańczy, śliwek i moreli.

Nie opieraj się na kiełbasie i szynce, ryby wędzone i solone, sery i lody, słodycze i jedzenie jest lepsze nedosalivat. Dania z ziemniaków będą musiały być ograniczone.

2. Czy planujesz chłopca? Wapń i magnez nie są zbyt pożądane, ale produkty zawierające potas i sód powinny koniecznie być obecne na stole:

– mięso i kiełbasa;

– manga, ryż, herbatniki, herbatniki;

– ryby;

– ziemniaki, pieczarki, fasola i groch;

– jakiekolwiek owoce.

Dania z solą powinny być umiarkowane, możesz używać różnych rodzajów konserw. Ale produkty mleczne, kraby i krewetki, a nawet kawior nie powinny jeszcze urozmaicać menu. Bardzo mało jest dozwolone stosowanie czekolady, orzechów, kakao i kopru.

Chiński kalendarz dotyczący płci dziecka to sprawdzone narzędzie planowania rodziny. Nawet jeśli cesarze byli z niego zadowoleni, oznacza to, że ten sposób jest skuteczny. Spróbuj, być może, ta starożytna tradycja sprawi ci przyjemność, a może tylko dopingować i rozweselić. I niech ten cud, który się urodzi, z pomocą chińskiego kalendarza lub bez niego, będzie pożądany i żarliwie kochany, bez względu na płeć!

1
Ссылка на основную публикацию
2019