8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Odpoczynek w krajach Europy Wschodniej i Zachodniej może teraz pozwolić sobie na niemal każdego. Po zgromadzeniu pewnej kwoty na rok pracujący, możesz dobrze odpocząć z rodziną nad brzegiem Morza Śródziemnego lub Morza Czarnego, lub poświęcić czas na przeglądanie światowej sławy zabytków. Jest jednak niewielka warstwa bardzo bogatych ludzi, którzy mają okazję spędzić wakacje na niespotykaną skalę. Tutaj wszystko decyduje pieniądz. Za pewną kwotę możesz zorganizować sobie po prostu niesamowitą rozrywkę. Zapoznajmy się z ośmioma najdroższymi trasami na naszej planecie.

Bezludna wyspa

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Na wyspie Musha Cay, która jest częścią Bahamów, znajduje się pięć oddzielnych willi, które można wynająć tylko razem. Dlatego turyści, którzy chcą odpocząć w tym niebiańskim miejscu, będą musieli wynająć całą wyspę. Zgodnie z przepisami, wraz z tymczasowymi właścicielami willi może przyjść tylko 23 gości.

W przypadku, gdy goście są mniej niż 12 osób, dzienny odpoczynek, w tym jedzenie od lokalnych kucharzy i drogiego i ekskluzywnego alkoholu, będzie kosztować 37,5 tysięcy dolarów, a jeśli zostanie zaproszony, to będzie 23 osoby, a następnie 50 tysięcy dolarów dziennie

Dla pełnoprawnej rekreacji bogatych ludzi na wyspie są tenis, golf i trenerów nurkowania, spa, różne rozrywki dla dzieci, itp. W przypadku, gdy goście coś przegapią, dostarczą wszystko, czego chcą w ciągu dnia .

Podróżuj po całym świecie

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Rocznie 18 osób wybiera się na wycieczkę dookoła świata. Każdy z nich ma taką przyjemność na 105 tysięcy dolarów, w Nowym Jorku te szczęśliwe deski na pokładzie wspaniałego prywatnego liniowca iw osiemnastu światach latają przez 26 dni. Podczas wycieczki zatrzymują się w hotelach elitarnych. Podróż kończy się wraz z przybyciem do Miami.

1

Afrykańskie safari

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Zgodnie z obserwacjami, coroczne safari w Afryce staje się coraz bardziej popularne. Istnieją firmy, które oferują safari w cenie 30 tysięcy dolarów na osobę (grupa może obejmować nie więcej niż 8 podróżnych).

Wycieczka obejmuje wizyty w pięciu afrykańskich krajach, gdzie można odwiedzić ich parki narodowe. Co ciekawe, zwykli przewodnicy safari szczerze ostrzegają, że jest mało prawdopodobne, aby spotkał wszystkie oczekiwane zwierzęta. Tutaj możesz zobaczyć prawie każde zwierzę.

Podczas wycieczki firmy używają śmigłowców i radarów do śledzenia ruchu zwierząt, co daje absolutną gwarancję, że nadal będzie można zobaczyć żyrafę lub lamparta.

Rejs morski

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Wycieczka dookoła świata luksusową liniowcem Queen Mary 2, zajmująca 106 nocy, w dwuosobowej kabinie, będzie kosztować 340 tysięcy dolarów, a także będzie wyposażona w prywatną siłownię, prywatny basen i osobistego lokaja.

W przypadku podróży incognito, z pewnością będziesz mieć zapewnione: zejście do brzegu odbędzie się na osobnej drabinie, dodatkowo możesz użyć swojej osobistej łodzi.

Wycieczka do najlepszych miejsc na świecie

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Ciekawa dwuletnia trasa, która obejmuje zwiedzanie 157 krajów ze światowej sławy zabytkami architektury. Pakiet budżetowy wycieczki będzie kosztował miłośników atrakcji 1,5 miliona dolarów.

Cała sprawa komplikuje fakt, że wiele światowych skarbów jest bardzo rozproszonych, a niektóre z nich znajdują się po prostu w niebezpiecznych miejscach, na przykład w strefach konfliktów zbrojnych. Organizatorzy obiecują jednak rozwiązać problem, w jaki sposób dostarczać niestrudzonych podróżnych do gorących miejsc na ziemi i jak ich stamtąd wydobyć bez szwanku.

Latanie w kosmos

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Lot w kosmos będzie kosztować tylko 100 tysięcy dolarów, za te pieniądze trzeba zapłacić za wstępne szkolenie i możliwość przebywania w kosmosie przez godzinę. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz latać, pieniądze nie zostaną zwrócone.

Culinary World Mecca Tour

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

Za jedyne 200 tysięcy dolarów możesz odwiedzić wszystkie najlepsze restauracje na świecie. Większość z nich znajduje się w USA, Anglii, Francji, Hong Kongu i niektórych krajach skandynawskich.

Wieczór z gejszą

8 najdroższych wycieczek turystycznych po świecie

25 tysięcy dolarów będzie warta 10-dniowa wycieczka po Japonii. Podczas podróży zatrzymasz się w najlepszych hotelach i zjesz w ekskluzywnych restauracjach. Najważniejsze to jednak możliwość spędzenia czasu z gejszą, która nie tylko komunikuje się z tobą, ale także odbywa prawdziwą ceremonię parzenia herbaty.

1
Ссылка на основную публикацию
2019