Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato
Spędzanie lata jest jak życie jednym małym życiem! Staraj się wypełnić ten piękny czas jasnymi kolorami i emocjami, dzięki naszej najlepszej liście przypadków!

1. Narysuj zdjęcie. Wyobraź sobie nastrój, uczucia, emocje, przeżycia i marzenia. Ten rodzaj aktywności nazywany jest arteterapią. Wypluwasz swój nastrój, swoją duszę, uwalniając w ten sposób swoje ukryte pragnienia, potrzeby, aspiracje. Nie tylko poczujesz się lepiej, ale także zrozumiesz siebie głębiej i swoje aspiracje.

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

2. Zacznij prowadzić dziennik. Niezależnie od tego, jak śmiesznie brzmiała rada, próbujesz ją wdrożyć! Prowadzenie dziennika obnaża twoją duszę: szczere myśli o twoim życiu, nastroje pozwolą ci oczyścić się i mówić. Na szczęście lub niestety nie zawsze możemy otworzyć naszą duszę każdemu, ale pamiętnik jest doskonałym wyjściem. Poza tym, rozpoczynając go teraz, możesz podzielić się z nim radosnymi, zabawnymi i jasnymi wrażeniami letnich przygód.

3. Spróbuj skomponować utwór. Jeśli muzyka jest ci obca, spróbuj mimo to. Niech będzie wersją białą lub rymowanką, umieść ją na melodię własnego występu i śpiewaj ją pod prysznicem każdego ranka. Ładunek pozytywnych emocji jest dostarczany przez cały dzień! Wyobraź sobie także, jak dumny jesteś z siebie, jeśli wyjdzie naprawdę dobra piosenka. Tylko twoje i tylko dla ciebie!

4. Spójrz na 10 najlepszych komedii. Lato to czas wspaniałej pogody i nieskończonych spacerów na świeżym powietrzu. Ale nie poświęcaj czasu na oglądanie wspaniałych komedii, które można zobaczyć z przyjaciółmi, bliskimi. Możesz oglądać rozrywkowe kino w kinie na wolnym powietrzu!

5. Zrób piknik z firmą. Jakie lato bez pikniku?! Wybierz odpowiednie miejsce na piknik i udaj się na łono natury przy pysznej przekąsce. Możesz przynieść gry dla firmy, abyś mógł się dobrze bawić i aktywnie spędzić ten letni dzień.

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

6. Stwórz własnego bloga. Teraz jest to droga do samorealizacji i komunikacji z podobnie myślącymi ludźmi. Opisz swoje hobby, twoje codzienne życie i swoje myśli. Być może otworzysz talent, aby przyciągnąć podobnie myślących ludzi i wielbicieli!

7. Kup kredki i wyjdź na zewnątrz, aby namalować! Tak, ta 100% lekcja dla dzieci pozwoli ci odrzucić całą efektywność i powagę, co czasami jest konieczne. Opieranie się na asfalcie może być zabawą i dorosłym!

1

8. Bądź fotografowany każdego dnia. Na plaży ty lub w biurze, to nie ma znaczenia. Po prostu zrób jedno zdjęcie dziennie. Kolejna wskazówka: zrób co najmniej jedno zdjęcie pod wodą. Takie ujęcia staną się przyjemnym ujściem dla deszczowej jesieni i śnieżnej zimy. Później będzie można zrobić z najbardziej żywych, pięknych zdjęć zdumiewający kolaż.

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

9. Przeczytaj książkę. W tych dniach, kiedy po prostu chcesz być leniwy i zrezygnować z nadmiernie aktywnych, ostrych ruchów, usiądź i przeczytaj książkę. Jeśli wybór zostanie dokonany prawidłowo, przez cały dzień będziesz z entuzjazmem obserwował zwroty akcji autora linii fabularnych. I pomyślisz o losie głównego bohatera (lub), dopóki nie przeczytasz całej książki.

10. Odwróć głowę. Zmierz się z tajemniczym nieznajomym lub znudzonym mężem, zniewolić ich siecią pokus i pokus. To bardzo ważne, aby dziewczyna czuła się mile widziana, piękna i urocza. Użyj metod, które działają dla Ciebie! Pamiętaj, aby Twoja głowa kręciła się od piękna i seksualności!

11. Idź do morza. Chociaż trochę, ale trzeba iść spać na morze. Spędź całe lato i bez wychodzenia na morze, jakoś urażony!

12. Zaktualizuj fryzurę. Idź do dobrego salonu piękności, pozwól swoim małym włosom na czary. Nawet jeśli podoba Ci się stan włosów i fryzura, wyciąć przynajmniej kilka końcówek. Twoje włosy ci podziękują.

13. Jazda w lesie na rowerze. Dla fanów tego sportu komentarze będą zbędne. Ale kto woli leniwe wakacje przy koktajlu przy basenie, są argumenty. Po pierwsze, ten spacer dobrze wpłynie na twoją sylwetkę. Po drugie odkryjesz nowe wrażenia, komunikujesz się z naturą. Jest pięknie!

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

14. Zdobądź koralik i tnij bukiet. Ta zabawa podniesie cię i już na dobre nastrój, a także pozostawi słodką dekorację na pamiątkę tego lata.

15. Idź do tańca. Daj pierwszeństwo dyskotece na świeżym powietrzu i świetle do rana! Oszczędność żywości i pozytywów jest dla Ciebie!

16. Uruchom akwarium w domu. Pięknie go zdobądź i zacznij kilka ryb (lub jednego dużego). Będziesz zaskoczony obecnością domu stworzenia, który całkowicie zależy od ciebie. Ponadto ryby mają właściwości łagodzące, aw domu od razu stają się przytulne i cieplejsze.

17. Wyśmiewaj się z parku rozrywki. Znowu zabawa pochodzi z dzieciństwa. Poczuj, co jest ekstremalne, posmakuj adrenaliny i pamiętaj, ile życia jest piękne.

18. Pokaż swoje nagietki latem. Udekoruj się nie tylko stylowymi sukienkami, ale także modnym letnim manicure’em. Krzyczące kolory, niezwykłe kombinacje – odrzuć konwencje i eksperymentuj!

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

19. Narysuj plakat “Obejmujemy” i wychodzimy na ulicę. Porady dla odważnych i towarzyskich, ale nawet zamknięte introwertycy takie doświadczenie będą przydatne. Wierz mi, będziesz śmiać się serdecznie i spędzić jeden z najlepszych dni tego lata! Najprawdopodobniej w towarzystwie atrakcyjnego dżentelmena, który spełnił życzenie, nagrał na plakacie.

20. Idź na karaoke i spryskaj duszę swoim zmysłowym śpiewem! Dozwolone jest nie wpadnięcie w notatki, fałszowanie i wytrącanie wyrafinowanych stałych bywalców zakładu. Przyszedłeś odpocząć i dobrze się bawić w ten letni wieczór!

21. Spróbuj z tuzin przepisów na koktajle owocowe i wybierz najlepsze. A teraz w sam raz, aby zaprosić znajomych na przyjęcie i zafundować im najsmaczniejsze koktajle.

22. Napompuj kule i wyjdź na ulicę. Daj każdej piłce, którą lubisz, przechodzącemu na piłkę: matce z dzieckiem, starszej staruszce lub oszałamiającym mężczyźnie!

23. Zrób zakład ze znajomym. Istotą tego zakładu jest to, kto zje więcej lodów. Czekolada, pistacja, wanilia – spróbuj jak najwięcej smaków! I nie martw się o postać, gdy możesz pozwolić sobie na przejadanie lodów.

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

24. Napisz do siebie list. Wyobraź sobie, że możesz komunikować się ze sobą za 5-10-20 lat. Napisz dla siebie przyszłą wiadomość. Dowiesz się dużo o sobie (co naprawdę chcesz uzyskać z przyszłości i jak bardzo jesteś z tego zadowolony).

25. Dokonaj zmian w domu. Przeżyj trochę swojej przestrzeni życiowej, a życie będzie płynąć inaczej, w letni sposób.

26. Wybierz losowy numer telefonu i zaproś osobę na spacer. Nie jest wykluczone, dostaniesz nowego przyjaciela lub kochanka!

27. Staraj się mówić prawdę przez cały dzień. Tak, tak, nigdy nie kłamałem! To trudne, ale spróbuj nauczyć się kontrolować mowę.

28. Wyłącz telefon, komputer i telewizor na jeden dzień. Spróbuj obyć się bez nowoczesnych środków komunikacji i słuchaj siebie. Co chcesz wypełnić swój wolny czas. Zrób to!

29. Kup kapelusz dla siebie. Modne, jasne, stylowe!

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

30. Kochaj dźwięk surfowania. Po prostu rób to, aby nie wpaść w kłopoty (administracyjne i domowe)!

31. Naucz się wyrażenia (na przykład, kocham cię) w dziesięciu językach obcych. Wtedy możesz bezpiecznie pokazać swoje umiejętności i być poliglotą w firmie!

32. Kup sobie wesoły dżersej z inspirującym napisem (możesz zrobić to sam) i nosić go częściej.

33. Zaaranżuj sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Zastanów się dobrze nad swoimi zdjęciami, krajobrazem i całym otoczeniem. A potem podziwiaj siebie – piękne (ważne jest, aby wybrać dobrego fotografa).

34. Zjedz sezonowe owoce przed czkawką!

35. Daj sobie bukiet. Niech Twój dom będzie ozdobiony świeżymi kwiatami, które naładują kobietę energią piękna i inspiracji. Zrób sobie takie drobne prezenty częściej!

36. Wybierz się na wycieczkę. Znajdź coś nowego, odwiedź nowe miejsce. Na takie rzeczy trzeba znaleźć czas, a w lecie zawsze można to zrobić.

37. Jeździć konno. Weź udział w co najmniej jednej lekcji i baw się z tak wyśmienitą i królewską przyjemnością!

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

38. Uruchom fajerwerki ze znajomymi. Przez przypadek lub po prostu. Jest jakoś lato!

39. Spędź wieczór w pobliżu ognia, słuchając melodii utalentowanego gitarzysty. Możesz rozpuścić marshmallow nad płomieniem i zjeść słodycze. To jest klasyk.

40. Weź udział we flashmobie, seminarium, szkoleniu. Rozszerz granice swoich zainteresowań i hobby.

41. Zaspokój się. W lecie czasem szkoda spędzić czas śpiąc, bo za oknem jest takie piękno! Ale spróbuj spać dłużej niż 12 godzin i przywróć siłę, tak jak powinna. Organizm w lecie, te siły będą potrzebne.

42. Poproś kogoś, aby odwiedził wioskę. Spędź kilka dni w naturze i dołącz do energii ziemi.

43. Śmiej się przez cały dzień, odpowiadaj tylko na pytania “Nie”, a następne tylko “Tak”! Ile niespodzianek przyniesie ten dzień!

44. Zrób tatuaż w widocznym miejscu. Aby nie żałować później, zrób tymczasowy tatuaż!

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

45. Chodź całą noc. Możesz chodzić boso po asfalcie i trawie, posypać fontanną, spotkać się z brzaskiem – wszystko, czego dusza zapragnie w tę niezapomnianą noc.

46. ​​Wybierz się na wycieczkę. Spędzając noc i namioty.

47. Poznaj nową technikę stosowania makijażu i idź na romantyczną randkę.

48. Pływaj z delfinami. Będziecie nasycać się miłością do życia i spędzić wspaniały letni dzień.

49. Pij w letnim pysznym kwasie. O ile możesz!

50. Sporządź listę doskonałych planów na jesień.

Top 50 pomysłów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić lato

1
Ссылка на основную публикацию
2019